Náš příběh

Jsem maminka od dvou dětí, která na jaře 2020 začala šít pro své holčičky a rodinu roušky a následně také pro známe, sousedy a končilo to rouškovníkem. U toho jsem občas tzv. "spíchla" softshellky pro své dcerky a zjistila, že se jim moc líbí a také všem v okolí.

Postupně se přidaly děti mých kamarádek a známých, a jelikož jsem se setkala poprvé s tím, že mě někdo za mou práci opravdu chválí a poděkuje, zkusila jsem první kousky prodat i přes internet. Zájem byl hned velký a také s příjemnou odezvou...

 

Přítel s kamarádem pomohli se založením e-shopu, focením a popisky. Řekli jsme si, co to nezkusit. Covid byl zpět a já zase doma s holkama. Bylo třeba proti-ponorkovské opatření a tím je pro mě šití. Začali jsme tedy přes e-shop s prvním prodejem výrobků a nyní máme již pěknou paletu různých výrobků různých typů designových řešení.

Vždy připravím jedinečnou kolekci a do vyprodání zásob je jediná šance dané vzory využít. Následně chystáme vždy kolekci novou.

V roce 2021 během prázdnin, místo dovolené, jsme se vrhli na rekonstrukci prostor pro provozovnu, díky vedení obce Hlubočky jsme mohli využít krásné prostory přímo nad poštou. Provozovnu jsme 16.8.2021 slavnostně otevřeli a nyní zákaznice mohou klidně přijet přímo na do naší provozovny a všechny výrobky si prohlédnout, vyzkoušet i tzv. osahat velmi příjemný materiál našich výrobků.

Chci mít pro vás krásné a veselé výrovky z kvalitních větru a vodě odolných materiálů v originálním ručním provedení. Vždy doufám, že vašim dětem vykouzlím úsměv na tváři pokaždé, když si naše softshellové oblečení budou oblékat.

Nejvíce si vážíme krásných  hodnocení na webu přímo od vás, spokojených zákazníků. To je to, co nás posunuje dál.

Proč nakupovat zrovna u nás?

Důvodů je hned několik:

  • Cokoliv vám není jasné při výběru zboří na webu s námi ihned konzultujte na chat, emailu, instagramu, facebooku, whats up či přímo volejte! Vždy se domluvíme :)
  • Je možné si vše kdykoliv prohlédnou přímo v naší provozovně.
  • Vždy platíte za kvalitní ruční provedení, kvalitní funkční materiály s certifikátem pro děti.
  • Kupujeme všechny materiály, dle toho jak na nás působí krásou svých vzorů, ale také kvalitou materiálu. Vždy výrobky nejdříve testujeme s našimi holkami. Šiju vše sama a tedy kvalitu výrobků ovlivňuji prozatím jen já a osobně si vše kontroluji několikrát.
  • Látky nakupujeme postupně a vždy na určité množství výrobků. Následně tedy vždy cca po 3 měsících máme nové výrobkové řady s novými vzory. Kupujete vašim dětem originály.
  • Stane se tedy, že vaše dítě se potká v podobných softshellkách na pískoviště s jiným, ale rozhodně to bude výjimečné a obě budou velmi spokojené. Rozhodně bude vaše dítě odlišné, díky našim nádherným vzorům.
  • Zboží vyrábíme a naskladňujeme průběžně, dle zájmu klientů.
  • Všechny výrobky označeny jako skladem jsou k odeslání okamžitě klientovi. Jinak vyrobíme, odešleme a do 7ti dnů máte jedinečný kousek z naší kolekce doma v rámci ČR (SK).
  • Všechny výrobky je možné objednat i ve více kusech, dle dostupnosti vzoru látek.

Děkujeme Vám, že jste si k nakupování vybrali náš e-shop a věříme, že u nás budete spokojeni.

Martina Skřehotová, majitelka